Kuchnia erotyczna

Czekolada dobra na seks!

piątek 16:17 - 06.11.2015

Czy wiecie, że 12 kwietnia obchodzimy światowy dzień czekolady? A wiecie też, że czekolada zawiera takie same związki chemiczne, jakie nasz organizm produkuje w czasie miłosnych uniesień? I że jest nie tylko smaczna, ale i bardzo, bardzo zdrowa?

Nie masz ochoty na sex?

piątek 16:17 - 06.11.2015

Jeśli Wasze libido nieco spadło w ostatnim czasie, przypomnijcie sobie, co jedliście… Dużo cukru? Fast foody? Ciężkostrawne obiadki mamusi? No właśnie. Najwyższa pora zmienić dietę.

Erotyczna kuchnia francuska

piątek 16:17 - 06.11.2015

Nie od dziś wiadomo, że pokarm może być wspaniały afrodyzjakiem. Podobno przez żołądek można dotrzeć do serca mężczyzny. Ale czy przez żołądek można również trafić do łóżka? Zdecydowanie! Zobaczcie sami!

Apetyt na seks

piątek 16:17 - 06.11.2015

Wiosna to idealna pora na ćwiczenia i dietę po zimowym zastoju. Jedząc odpowiednio można także upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli poprawić swoje zdrowie i zwiększyć chęć na seks oraz przyjemność z niego płynącą.

Wigilę zacząć czas...

piątek 16:17 - 06.11.2015

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cała redakcja serwisu Relaxi.pl pragnie złożyć serdeczne życzenia wszystkim odwiedzającym naszą stronę. Dużo dobrej zabawy na każdym kroku i wiele seksu w nadchodzącym roku:) Ho! Ho!

Zapachy, które przyciągają i zniewalają

piątek 16:17 - 06.11.2015

Feromony to najnowszy trend w światowej perfumerii - to substancje hormonalne przekazujące otoczeniu pozytywną informację o nas. Zwiększają one naszą atrakcyjność (nie tylko seksualną), dlatego znajdują zastosowanie częściej niż można by się spodziewać. Wiele sytuacji życiowych jak flirt, dyskusja z szefem, negocjacje biznesowe, spotkanie towarzyskie, czy po prostu codzienna rozmowa ze swoim partnerem, dla wielu z nas przestaną być problemem, a pewnym siebie dadzą jeszcze większą satysfakcję z osiągniętych efektów.

Za oknami coraz cieplej, kobiety porzuciły zimowe płaszcze, a mężczyźni zaczynają się za nimi oglądać. Romanse czas zacząć. Przygotowaliśmy listę prostych, acz bardzo skutecznych alkoholowych afrodyzjaków, które na pewno pozwolą Wam rozpalić seksualne żądze wśród swoich partnerów.